I follow the night - chapter 11

28. září 2008 v 23:02 | Mylastbreath |  stories
pokracovaanííí (btw i ja se snad brzy na blogu objevim,pajja x))
edit : nak jebe blog a vubec to nejde precist,ted to snad pujde...

Kapitola 11.: Voda pod mostem
Na schodech se objevil zkrvavený Shannon. Tiše stál na chodbě, sledujíc ostatní tři, čekajíc na jejich pozornost. Matthew si ho všimnul první a těžce si oddechnul. Podle množství krve, které pokrývalo Shannonovu nahou figuru mohl Shannon Timothyho klidně zabít.
"Kde je Timothy?" Zeptal se Tomislav, vědíc, jak mohl Shannonův hněv někoho naprosto zničit.


"Nech ho." Řekl Shannon pomalu ve svém náměsíčném stavu. Mířil od schodů směrem ke svému pokoji. Matthew, Jared i Tomislav se dívali z jednoho na druhého, nejisti, co dělat. V Shannonových očích bylo něco, co dlouho neviděli.


"Já půjdu za ním, vy se postarejte o Timothyho." Řekl Matthew a belhal se do schodů za Shannonem.


Jared a Tomislav pospíchali po schodech dolů pomoct Timothymu. Nebyli vůbec připraveni na krev stékající všude po podlaze. A ještě míň byli připraveni na nahého Timothyho na posteli. Jeho záda byla poškrábaná od skla, ve kterém se začali s Shannonem bít. Ale víc než to, množství krve, které viděli na jeho tváři a množství krve, které pokrývalo jeho spodní polovinu. Timothyho modré oči byly sotva viditelné za "zčernalýma očima". Jeho rty byly oteklé, ne z líbání, ale z toho, že byl znásilněný a zbitý, znovu a znovu.


"Timothy?" Odvážil se pomalu Tomislav. Jared běžel pro mladého muže napustit vanu, pro mladého zlomeného muže. Vypadal, jako by plakal krev, ale byla to jen voda smáčející zaschlou krev.


"Nech mě o samotě." Timothyho hlas byl chraplavý, třásl se. Tomislav nevěděl, jestli to bylo z chladu nebo z bolesti.


"Ne, musíš se jít umýt." Tomislav byl něžný, když převracel Timothyho a bral ho do náručí. Timothy se zdál lehký a křehký, jako nemocné dítě. Vypadal tak mladě a nevinně. Tomislav se snažil být něžný, když ho pokládal do horké vody, do vody, která se okamžitě změnila v tmavě růžovou, jakmile do ní Timothy položil nohy. Jakmile se Timothyho zadek dotknul vody, Timothy vyjeknul bolestí, slzy stékajíc volněji.


"Shh, budeš v pořádku. Teď to bolí, ale budeš v pořádku." Řekl Jared, zatímco namydlil žínku a jemně Timothymu myl záda.


"Chci umřít."


"Všichni jsme to říkali." Konejšil ho Tomislav líbajíc Timothyho na jeho oteklé rty. "Uvidíš. Změníš názor a zamiluješ si to."


"Nezamiluju." Plivnul Timothy, když mu Tomislav očistil krev z čela a z tváře. "Udělal to tobě,….udělal to.." Timothy nechal otázku spadnout do vody se svými slzami.


"Mě?" Zeptal se Tomislav. Ano, bolelo to. Jared se o mě postaral."


"Jsi…?"


"Ano. Velice zamilovaný." Odpověděl Jared prchající ze svého tichého snění, nebylo žárlivé, bylo upřímné. Oba, Jared i Tomislav, chápali, že Timothy právě teď potřeboval vlídnost a něžnost. "Můžeš stát?Napustíme ti novou vanu, abys nebyl od krve, jen, abychom tě umyli." Jared byl tak něžný, dlouho neviděl Shannona někoho takhle zničit. Tomislav vytáhnul špunt a nechal vytéct vodu, pak zapnul vodu a nechal ji rozehřát. V rychlé myšlence zapnul sprchu. Zdálo se, že se Timothy baví při pocitu malých vodních kapek bušících na jeho kůži.


"Teplejší?" Byl to mírný požadavek. Tomislav si sundával boxerky, takže teplotu přidal Jared. Timothy chtěl vypálit bolest ze své kůže. Jared následoval Tomislava a také si odložil oblečení. Oba si stoupli do sprchy kolem Timothyho, Tomislav zatahujíc závěs. "Já nechci, ne, prosím ne…" Žebral Timothy, slzy mísící se s teplou vodou ze sprchy, která stříkala na odstíny jejich kůže.


"Shh, přísahám, budeš v pořádku." Řekl Tomislav umísťujíc něžný ochranný polibek na Timothyho rty.


"Tomislave, on nebude chtít, abychom," začal Jared, ale Tomislavův pohled ho umlčel.


"Nech mě vyřešit to." Tomislav zněl tak jistě v tom, co dělal, tak rozhodně. Tak Jared dělal, co mu bylo řečeno. Tomislav políbil Timothyho krk, něžně a sladce, malé kousnutí přinutilo Timothyho zasténat. Mohlo to být tohle, nebo Jared, který se přidal na druhé straně krku. Tomislavovy ruce se toulaly po Timothyho vytónované hrudi. "Důvěřuješ mi?" Zeptal se Tomislav Timothyho, zatímco se jeho jazyk otíral o Timothyho klíční kost.


"Ano."


Matthew něžně našlapoval vzhůru po schodech. Jeho uši zachytávaly zvuky Shannonovy nálady. Ten starý Shannona, ten by udělal tohle, řekl by Shannonovi, aby dělal věci, které nikdy nedělal. Křehké věci se vždycky rozbily, když byl Shannon takový. Matthew jemně zaklepal na dveře Shannonovy koupelny. Shannon seděl ve vaně, pěsti sevřené po stranách, oči zavřené. Jeho pokoj vypadal, jako by se tam někdo vloupal. Zásuvky ležely rozházené na podlaze, jejich obsah vyprázdněn.


"Co, do prdele, chceš?Oh, to jsi ty." Vyštěkl Shannon, dokonce i když viděl Matta.


"Nikdy jsem ho sem neměl vodit." Shannon neodpověděl, tak šel Matthew blíž. "Shannone,"


"Nech mě samotného." Matthew nikdy nebyl z těch, kdo by Shannona takhle nechal. Shannon by v tom pokračoval, až dokud by ho to neroztrhalo na kousky, čímž by ostatním jen způsobil víc bolesti. Matthew si kleknul vedle něho na podlahu.


"Shannone, ty," Byl přerušen Shannonovou rukou, která se rychle přesunula z boku vany k Mattovu krku. Kotníčky jeho prstů, které byly bílé, dokonce i když se srovnaly s porcelánem, se teď bělaly proti Mattově kůži.


"Řekl jsem, nech mě, do prdele, samotného, Matthew." Bylo to vyřčeno s takovou silou, až si Matthew pomyslel, že by to z něho mohlo vysát veškerý dech. Shannon ho propustil s postrčením. "Nechci tě taky zranit." Shannon vypustil taková hluboká tajemství zpoza sevřených zubů. Matthew si vzpomněl, když Shannon přiznal, před lety, že ho miluje, před tím, než měli poprvé sex. Shannon byl zpocený a nervózní a mluvil s pusou bídně otevřenou.


"Shannone,"


"Vypadni odsud." Matthew se postavil a umístil Shannonovi polibek na vrch hlavy. Chutnal po potu, a Shannonovi.


"Prosím, nech mě, abych se přidal."


"Ne. Řekl jsem odejdi. Myslím to tak, Matthew." Matthew se otočil a vyšel ven. Právě teď, s takovýmhle Shannonem, s ním chtěl být. Bylo to jako horečka. Místo toho začal dávat do pořádku Shannonův zdemolovaný pokoj. Z jedné z knih vypadnul kousek papíru. Když ho Matthew zvednul, poznal, že to není papír, ale fotografie, jich dvou. Byla pořízena těsně před tím, než zničili komunu, byli oba tak mladí. Musel to fotit Jared. Jared. Jared pomohl Mattovi udělat Shannona takovým, jaký byl, a zdálo by se, že ti dva nemohli zničit, co oni udělali. "Děkuju." Vylekal Matta Shannonův chraptivý hlas. Pokoj kolem něho byl čistý, oblečení poskládané, nebo pověšené, postel ustlaná.


"To nic nebylo." Matthew se podíval dolů k chodidlům a udělal poddajný krok k Shannonovi. "Věděl jsem, že bys to nechtěl dělat, až vylezeš z vany." Shannon se postavil před něho, jeho černý ručník volně zavěšený na bocích. Matthew odolával nutkání strhnout ho z něj.


"Kde jsou Jared a Tomislav?"


"Já nevím. Šel jsem nahoru a oni šli umýt Timothyho. Myslíš, že jsi ho zlomil?"


"Víš, že o tom nemluvím." Shannon se postavil před postel a vklouznul pod pokrývky. "Přidáš se?" Matthew poslušně vzklouznul do postele vedle Shannona. Voněl jako král, nebesky, mužně.


Tomislav spojil prsty s Jaredem kolem Timothyho, hned jak vytáhnul kolena z teplé spršky vody. Nejdřív jeho plné rty zasadily polibek na Timothyho levý bok, pak na pravý. Tomislav viděl, jak se Timothyho abdominální svaly sevřely, když vypustil z úst vzdech. Jared stále štípal Timothyho do ramen a sál na jeho krku, ne dost silně, aby zanechal stopu. Tomislav začal Timothyho štípat do vnitřních stran jeho stehen, nohy se mu začaly třást. Bylo to, jako by byl ochotný neužívat si to. Pouze blázen by si to neužíval, pak se konečně rozhodnul, uvolnil se a opřel o Jareda, který ovinul paže kolem Timothyho tónovaného trupu, aby si mohl hrát s jeho bradavkami. Tomislav nedal žádné varování, když ochutnal Timothyho penis; prostě prudce udeřil. Timothyho oči, o kterých nevěděl, že se zavřely, se v tu ránu otevřely.


"Fuck."


"Vskutku." Zašeptal mu Jared do vlasů, sledoval Tomislava zpoza Timothyho, jehož steny a vzdechy nepřetržitě dopadaly do jeho ucha. Jared, beroucí své vlastní vedení, se plazil svým tělem po Timothyho, jeho ruce stékaly dolů po stranách uhlazených vodou. Sevřel Tomislavovy ruce před tím, než se pohnul k tomu, aby políbil nižší část Timothyho páteře. Timothy stěží stál, obojí, z naprostého vyčerpání právě tak jako ze sexuálního potěšení. Jared jemně vstoupil do jeho "vchodu", nejdříve obdržel bolestné zasyčení, pak sten. Spolu s jeho pižmovou mužskou chutí myslel Jared, že mohl chutnat Shannona právě tak jako štiplavou měďnatou chuť krve. Bylo to pro něho zvláštní. Nikdy nebyl tak milující k někomu, koho začal Shannon krotit. Vzrušení obou mužů bylo pro mladého muže příliš. Nebyl žádný čas, před tím, než byl roztrhán, zatlačen proti Jaredovu zkušenému jazyku, nebo přímo do Tomislavových stejně zkušených úst.


"Já budu," zahučel Tomislav odpověď dovádějící Timothyho k vrcholu. Tomislav sál až dokud se Timothy neopřel zpět o Jaredovu, teď pevnou formu.


"Lepší?" Zeptal se Jared, sahající přes druhé dva, aby zastavil vodu.


"Ano." Tomislav nemohl říct, jestli tahle bytost byla zlomena nebo ne. Neměl zájem to vědět. Dokonce i kdyby nebyl zlomený, doufal, že má dostatek rozumu, aby držel pusu zavřenou.


"Drž pusu." Tomislavův hlas předávající jim oběma ručníky; a nabízející Timothymu ruku, aby mohl vyjít ze sprchy.


"Nevidím proč."


"Je to hovno, který rozseká tvůj zadek na padrť. Prosím, pro lásku Boží, drž svou zasranou hubu zavřenou." Varoval Jared. Chvíli, kdy Tomislav chytal tlak Shannonova vzteku dvojitě Jared znal. Jared ho viděl v jeho plodném dnu, jak krotí mladé muže, učí je, jaké zlo znamenají ženy, a jejich způsob, jakým používají svá těla, aby nalákaly muže. Shannon toho do Jaredova mozku vnutil tolik o ženách. Jared byl do toho tolik vtažen láskou své matky, a jiných žen. Ale když viděli svět společně, když se poprvé objevil Shannonův vztek, Jared byl u toho také. Jared jednou poznal lásku ženy, ale to bylo hodně dávno, a ona je teď tak daleko. Jared přesvědčil Shannona, aby ušetřil její život, když ho s ní našel v posteli, odešla do Evropy těsně před vypuknutím války. To je důvod, proč by Shannon nedovolil Jaredovi jít. To byla teď starověká historie. Voda pod mostem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | E-mail | 29. září 2008 v 7:41 | Reagovat

Tak to je hustý, bude další :-)))

2 kisss kisss | Web | 12. října 2008 v 13:43 | Reagovat

Masakr ... Neocekávané ... Rychle pokrácko !! ;) ;) x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama