JABRAMUSIC

15. července 2007 v 11:14 |  ***untitlet***
Moooc moooc prosíím jestli máte aspoň trošišišičku rádi 30 Seconds to Mars (a nemáte rádi Tokio Hotel - tak jak já) tak prosíím hlasujte na http://www.jabramusic.com/ za 30STM !! Jde tam o nejlepší kapelu světa !!! TAK JE MOOC PROSÍÍÍM PODPOŘTE A HLASUJTE ZA NĚ !!! Ale máte čas už jen do 20.července - to je do pátku !!
P.s. Jestli nevíte jak se tam přihlásit tak já to tady trošku vysvětlím-doufám že to ode mě aspoň trochu pochopíte :)...
Návod : Takže kliknete na 30STM a dáte "vote",tam se vám otevře taková tabulka a vy dejte "register". Otevře se další tabulka a tam máte : fullname-celé jméno,username-přezdívka,password-heslo,again-dáte znovu to stejný heslo pro kontrolu.Pak zaškrtnete buď male nebo Female (male-muž,female-žena).Birthday-narození : dd (den),mm (měsíc), yyyy (rok). Pak tam je country-to je země a to vyberete z té tabulky co je vpravo.Potom dejte "next".A další tabulka-chtějí tam po vás nějaký kontakt - takže buď zaškrtnete "by phone" (telefon) a nebo "by email" (mail) nebo oboje. Potom musíte vypsat buď do kolonky Phone svůj telefon a nebo do Email svůj mail.Pod těmato kolonkama je "I do not wish..." to znamená, že si nepřejete aby vám zasílali informace.Pak dejte znovu next a objeví se další tabulka. Chtějí abyste opsali ten kód do té kolonky pod tím-tak to opište a dejte "register".Pak by vám to mělo napsat že je registrace dokončena a tak..Potom dejte "login".Otevře se vám ta první tabulka-vy tam napište přezdívku a to heslo a pak znovu "login".Pak dejte "close" a pak "vote this band",když na to kliknete zeptá se vás to jestli opravdu chcete pro ně hlasovat tak vy dejte "vote".No a pak by to už mělo byt...Mno doufám že jste to ode mě pochopili a že vám to pomůže.Jestli jste něco nepochopili tak mi napište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama